Oferta

Prada

Prada La Femme Gift Set 100 ml EDP + 8 ml EDP

13 175 ,- Lekë

La Femme L´Eau nga marka e njohur Prada është aromë e orientuar drejt luleve, për femra elegante.

Hapet me aromën e mandarinës dhe luleve tropikale, pastaj aroma mbyllet me tonet drunore.

Versace

Versace Versus EDT

6 715 ,- Lekë

Shënimet kryesore janë kumquat, amalfi lemon dhe star apple; notat e mesme janë lule portokalli afrikane, tinktura e trëndafilit dhe stephanotis; notat

bazë janë myshk, ambrette (musk mallow) dhe patchouli.

.

Hugo Boss

Hugo Boss The Scent Women EDT

6 715 ,- Lekë

Parfumi më i fundit i koleksionit Hugo Boss hapet me nuanca të lëngshme dhe kadifeje të pjeshkës së kombinuar me lule freesia në notat kryesore. Zemra bazohet në osmanthus, i famshëm për aromën e kajsisë, ndërsa tharja përmban kakao të pjekur, e cila thellon përbërjen dhe siguron një notë më të errët dhe një kthesë karakteristike gustator.

Mancera

Mancera Wild Leather EDP

11 815 ,- Lekë

E fortë, por delikate, seksi por e sofistikuar, Wild Leather është një aromë e krijuar për të kthyer kokën… butësisht. Një aromë e fuqishme dhe karizmatike.

Armani

Armani Code Elixir De Parfum for Her

11 475 ,- Lekë

Armani Code Elixir arrin në një botim të ri, prestigjioz, luksoz.

Ky botim i ri i Armanit ka qenë në tregun më të gjerë që nga Nëntori, 2007.

Ky është një version më intensiv se paraardhësi i tij dhe është i disponueshëm si një ekstrakt parfumi, në një shishe romantike me një pompë të vogël.

Shishja është aq e errët sa nata dhe aq misterioze sa errësira, me një aplikim lulesh, duke i dhënë asaj një bukuri të veçantë

Marc Jacobs

Marc Jacobs Dot For Her EDP

11 475 ,- Lekë

Notat kryesore të aromës së re DOT përfshijnë kokrra të kuqe të kombinuara me fruta pitaya, të njohura edhe si fruta dragoi.
Hapja e lëngshme dhe emocionuese pasohet nga një treshe me lule e përbërë nga dorëzonjë, jasemini dhe lule portokalli, ndërsa një bazë mbyllet me një gjurmë uji kokosi, vanilje, driftwood dhe myshku sensual.
Shishja është prej xhami të kuq dhe e zbukuruar me lule dhe pjatë të artë me emrin e gdhendur të aromës dhe të markës.

Dior

Sauvage Elixir Dior

16 065 ,- Lekë

Sauvage Elixir është një parfum me një përqendrim të jashtëzakonshëm në të cilin freskia emblematike e Sauvage deh nga një zemër erëzash, një esencë livande "e bërë me porosi" dhe një përzierje e drurëve të ëmbël që shënojnë një shteg të ri të fuqishëm, të egër dhe magjepsës.

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana The One Sport EDT

9 265 ,- Lekë

Parfum për meshkuj nga Dolce Gabbana.

Për të gjithë sportistët që janë gjithmonë në lëvizje dhe që e duan aktivitetin.

Një aromë që zgjat dhe ju identifikon.

Rozmarinë e pastër dhe freski natyrale.

Versace

Versace Dylan Blue Pour Femme EDP

11 815 ,- Lekë

Parfumi efikas dedikuar femrave nga Versace Dylan Blue është bazuar në aromë të luleve dhe frutave dhe është shumë i këndshëm.

Ky parfum saktësisht është përpunuar prej rrushit të zi, mollës, tërfilit, gjethes shiso, trëndafilit, jasminës, pjeshkës, petaleve, drurit të bardhë, myshkut dhe patchoulit.

Të gjithë këta përbërës në bashkëpunim mundësojnë që parfumi të posedojë aromë të pa rezistueshme e cila zgjat për një kohë të gjatë.

Mancera

Mancera Roses Greedy EDP

11 815 ,- Lekë

Po kërkoni një trëndafil mjaft të sofistikuar për një të rritur, por shumë seksi për shtëpinë e pleqve? Mos kërkoni më larg se Roses Greedy.

Prada

Prada Women Miniature Gift Set 5 Pieces 40 ml

7 565 ,- Lekë

Kjo paketë për femra Prada përmban 5 Mini, Candy Florale, Candy Gloss, Candy, Woman EDP dhe Woman EDT. Për fansat besnikë të markave italiane Prada. Për njerëzit që duan të ndryshojnë shpesh parfumin.

Carolina Herrera

Carolina Herrera CH Sublime EDP

8 075 ,- Lekë

Ch Sublime for women nga Carolina Herrera fillon me aromat kryesore të lules së pasionit, bergamotit, vazhdon me aromat e mesme trëndafili, orkide, duke përfunduar me aromat bazë të qelibarit, paçulit, myshkut, lëkurës.

Aroma Nje është e fortë.

Ky parfum është aroma perfekte për femrat.