Oferta

Dior

Sauvage Elixir Dior

16 065 ,- Lekë

Sauvage Elixir është një parfum me një përqendrim të jashtëzakonshëm në të cilin freskia emblematike e Sauvage deh nga një zemër erëzash, një esencë livande "e bërë me porosi" dhe një përzierje e drurëve të ëmbël që shënojnë një shteg të ri të fuqishëm, të egër dhe magjepsës.

Mancera

Mancera Wild Leather EDP

11 815 ,- Lekë

E fortë, por delikate, seksi por e sofistikuar, Wild Leather është një aromë e krijuar për të kthyer kokën… butësisht. Një aromë e fuqishme dhe karizmatike.

Prada

Prada La Femme Gift Set 100 ml EDP + 8 ml EDP

13 175 ,- Lekë

La Femme L´Eau nga marka e njohur Prada është aromë e orientuar drejt luleve, për femra elegante.

Hapet me aromën e mandarinës dhe luleve tropikale, pastaj aroma mbyllet me tonet drunore.

Hugo Boss

Hugo Boss The Scent Women EDT

6 715 ,- Lekë

Parfumi më i fundit i koleksionit Hugo Boss hapet me nuanca të lëngshme dhe kadifeje të pjeshkës së kombinuar me lule freesia në notat kryesore. Zemra bazohet në osmanthus, i famshëm për aromën e kajsisë, ndërsa tharja përmban kakao të pjekur, e cila thellon përbërjen dhe siguron një notë më të errët dhe një kthesë karakteristike gustator.

Mancera

Mancera Roses Greedy EDP

11 815 ,- Lekë

Po kërkoni një trëndafil mjaft të sofistikuar për një të rritur, por shumë seksi për shtëpinë e pleqve? Mos kërkoni më larg se Roses Greedy.

Carolina Herrera

Carolina Herrera 212 Party Fever EDT

8 075 ,- Lekë

Një përzierje sensuale e pijeve alkoolike dhe myshkut të kripur.

Vizualisht kameleonik dhe delikat, efekti i ylbertë i kromit i këtyre shisheve i shndërron ato në objekte të një lloji që marrin frymë risi, por mbi të gjitha, aromën e ndritshme të një nate vere.

Notat e sipërme janë liçi dhe manaferra; notat e mesme janë notat e detit dhe jasemini; notat bazë janë myshku, dru sandali dhe nota druri.

Armani

Armani Code Elixir De Parfum for Her

11 475 ,- Lekë

Armani Code Elixir arrin në një botim të ri, prestigjioz, luksoz.

Ky botim i ri i Armanit ka qenë në tregun më të gjerë që nga Nëntori, 2007.

Ky është një version më intensiv se paraardhësi i tij dhe është i disponueshëm si një ekstrakt parfumi, në një shishe romantike me një pompë të vogël.

Shishja është aq e errët sa nata dhe aq misterioze sa errësira, me një aplikim lulesh, duke i dhënë asaj një bukuri të veçantë

Marc Jacobs

Marc Jacobs Dot For Her EDP

11 475 ,- Lekë

Notat kryesore të aromës së re DOT përfshijnë kokrra të kuqe të kombinuara me fruta pitaya, të njohura edhe si fruta dragoi.
Hapja e lëngshme dhe emocionuese pasohet nga një treshe me lule e përbërë nga dorëzonjë, jasemini dhe lule portokalli, ndërsa një bazë mbyllet me një gjurmë uji kokosi, vanilje, driftwood dhe myshku sensual.
Shishja është prej xhami të kuq dhe e zbukuruar me lule dhe pjatë të artë me emrin e gdhendur të aromës dhe të markës.

Montale

Montale Arabians EDP

12 325 ,- Lekë

Arabians nga Montale është një aromë qelibar për femra dhe meshkuj. Arabians u lançua në vitin 2017. Notat kryesore janë kardamom, livando dhe trumzë e kuqe; notat e mesme janë trëndafili, paçuli dhe vetiver; notat bazë janë Agarwood (Oud), Lëkurë, Ambergris dhe Musk.

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana The One Sport EDT

9 265 ,- Lekë

Parfum për meshkuj nga Dolce Gabbana.

Për të gjithë sportistët që janë gjithmonë në lëvizje dhe që e duan aktivitetin.

Një aromë që zgjat dhe ju identifikon.

Rozmarinë e pastër dhe freski natyrale.

Ralph Lauren

Ralph Lauren Red EDT

8 075 ,- Lekë

Ralph Lauren Polo Red është aromë për meshkuj që duan të tregojnë stilin dhe pasionin e tyre pa hezitim.

Përbërja unike është e pasur me erëza me një sasi pikante.

Në fillim ndjehen tonet me grejpfrut, boronicë, limon.

Brendësia përmban shafran, ndërsa në fund ndjehen tonet me qelibar, tonet drurore dhe kafe.

Versace

Versace Dylan Blue Pour Femme EDP

11 815 ,- Lekë

Parfumi efikas dedikuar femrave nga Versace Dylan Blue është bazuar në aromë të luleve dhe frutave dhe është shumë i këndshëm.

Ky parfum saktësisht është përpunuar prej rrushit të zi, mollës, tërfilit, gjethes shiso, trëndafilit, jasminës, pjeshkës, petaleve, drurit të bardhë, myshkut dhe patchoulit.

Të gjithë këta përbërës në bashkëpunim mundësojnë që parfumi të posedojë aromë të pa rezistueshme e cila zgjat për një kohë të gjatë.