Parfume Meshkuj

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana The One Sport EDT

9 265 ,- Lekë

Parfum për meshkuj nga Dolce Gabbana.

Për të gjithë sportistët që janë gjithmonë në lëvizje dhe që e duan aktivitetin.

Një aromë që zgjat dhe ju identifikon.

Rozmarinë e pastër dhe freski natyrale.

Montale

Montale Sweet Vanilla EDP

12 325 ,- Lekë

Sweet Vanilla nga Montale është një aromë për femra dhe meshkuj. Sweet Vanilla u lançua në vitin 2015. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

DKNY

DKNY Be Delicious Men EDC

8 075 ,- Lekë

DKNY Be Delicious Men nga Donna Karan është një aromë e jashtëzakonshme dhe e freskët, pjesë e familjes aromatike të aromave drunore.

Notat kryesore të DKNY Be Delicious Men përfshijnë aroma të freskëta dhe të lëngshme të grejpfrutit dhe mollës jeshile, duke çuar në një zemër të butë jasemini, kokrra dëllinjë dhe nota deti.

Baza e parezistueshme formohet nga një kombinim i mahnitshëm i kokrrave të kafesë, patchoulit dhe aromave të forta të notave të drurit.

Bvlgari

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT

6 715 ,- Lekë

Aqva Pour Homme me nota qelibar dhe deti për meshkuj.

Në fillim ndihet aroma e limonit sicilian, bergamotit, sherebelës, qelibarit dhe mollës, ndërsa në sfond duket edhe aroma e këndshme e paçulit dhe sandaleve prej druri dhe e gjithë kjo në një shishe blu me kapak argjendi për t'u mbajtur mend. finesë vezulluese e detit.

YSL

YSL La Nuit Homme EDT

10 965 ,- Lekë

Shishja e tij është e errët dhe e fuqishme, sikur të shpallte përbërës të fuqishëm që mbart në vetvete.
Një vello misterioze dhe një akorde pikante shpërthyese zbulojnë kardamomin me freski shkëlqyese të bergamotit, livandës dhe kedrit, të cilat përfaqësojnë forcën e burrave.
Qimnoni dhe vetiveri në bazë sigurojnë një përfundim sensual dhe një mbyllje të pasur dhe elegante.

Hugo Boss

HUGO BOSS BOTTLED TONIC ON THE GO EDT

7 565 ,- Lekë

Boss Bottled është kapsulimi i Boss në një aromë. Të sigurt dhe bashkëkohor: linjat e pastra e bëjnë Boss Bottled një klasik ikonë. Duke kombinuar elegancën dhe stilin, ajo është projektuar duke pasur parasysh njeriun modern.

Roberto Cavalli

Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Him EDP

8 075 ,- Lekë

Një parfum me aroma të mira të piperit të zi dhe aroma origjinale të kafesë së pjekur që krijojnë një përbërje magjike dhe tregojnë origjinën e Cavalli.

Baza e përbërjes është një përzierje e vetive të lëkurës që kontribuojnë në përbërjen mashkullore dhe elegante.

Shishja është në ngjyrë të zezë të errët dhe paketimi është me stamp lëkure pitoni, si simbol i dinakërisë dhe shpejtësisë së veprimit.

Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme EDT

5 865 ,- Lekë

Light Blue është një aromë joshëse për meshkuj, e cila hapet nga tonet me mandarinë, grejpfrut dhe bergamot.

Në brendësi gjejmë një përzierje të dëllinjës me piper dhe dru rozë, kurse në përfundim ndjehet një kombinim me myshk dhe lëvozhgë lisi.

Ndjehuni tërheqës me këtë aromë unike.

Armani

Armani Stronger With You EDT

8 925 ,- Lekë

Notat kryesore janë kardamom, piper rozë, gjethe manushaqe dhe nenexhik; notat e mesme janë ananasi, pjepri, sherebela, kanella dhe livando; notat bazë janë vanilja, gështenja, dru qelibari, pisha dhe druri guaiac.

Hugo Boss

Hugo Boss Bottled Night EDT

10 965 ,- Lekë

Boss Bottled Night është një aromë aromatike e cila është e pasur me akorde druri intensive dhe mashkullore.
Ai hapet me aromat e livandës dhe pemës së thuprës, ndërsa thekson aromat intensive të zemrës së vjollcës afrikane, mbështetur mbi një bazë të ndërtuar nga nuancat e ngrohta, të çmuara të drurit të pemës louro amarelo dhe myshkut sensual.

Escada

Escada Moon Sparkle for Him EDT

7 225 ,- Lekë

Escada Moon Sparkle pour Homme nga Escada është një aromë drurësh aromatik për burra.

Shënimet kryesore janë xhenxhefili, portokalli mandarin, piper dhe bergamot; notat e mesme janë vodka, shënime lulesh dhe vjollcë; shënimet

bazëjanë pishe dhe vetiver. 

Hugo Boss

Hugo Boss Just Different EDT

4 675 ,- Lekë

Aroma është një aromë e gjallë, moderne me një kthesë të lezetshme, e krijuar për të "frymëzuar çdo gjë që bëni".
Gjethet e mentes së ftohtë në akull hapin përbërjen dhe çojnë në zemrën e freezisë dhe borzilokut.
Baza është e përbërë nga molekula cashmeran e aromës së myshkut ,drusore, pikante.