Dolce&Gabbana K By Dolce&Gabbana EDT Dolce&Gabbana - rosso.shop
Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana K By Dolce&Gabbana EDT

8 925 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

K By Dolce & Gabbana është një aromë për meshkuj, e cila hapet nga agrumet e plotësuara me manaferrat.

Zemra kombinon livando, barbarozë, sherebelë dhe një lloj speci djegës (pimento).

Përbërja mbyllet nga kedri, patchouli dhe vetiver.

Një aromë për të gjithë ata që duan të ndjehen si mbretër. 

K nga Dolce & Gabbana nga Dolce & Gabbana është një aromë druresh për burra. Kjo është një aromë e re, lançuar në vitin 2019 dhe krijuar nga Daphne Bugey dhe Nathalie Lorson. "K nga Dolce & Gabbana është një aromë që kap thelbin e një njeriu në elementin e tij. Ai është mbreti i jetës së tij të përditshme dhe ndjek rrugën e tij, duke ushqyer familjen dhe të dashurit e tij mbi të gjitha të tjerat. Pa mundim simpatik dhe pa frikë tregon vitalitetin e tij, ai mbetet besnik ndaj rrënjëve të tij, duke respektuar traditën duke përqafuar modernitetin ".

Detajet e produktit

3423473049456
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423473042853