Ralph Lauren Travel Exlusive Ralph Lauren - rosso.shop
Ralph Lauren

Ralph Lauren Travel Exlusive

10 115 ,- Lekë
me TVSH
Sasi

Nje set fantastik Polo Black per meshkuj qe pelqejne te kujdesen per veten e tyre
Nje parfum + nje deodorant Ralph Lauren Polo Black qe mund ti merrni me vete kudo
Shtoni sharm dhe freski trupit tuaj me Ralph Lauren.

Polo Black nga Ralph Lauren është një aromë druresh për burra, lançuar në 2005.

Hunda pas kësaj arome është Pierre Negrin.

Aromë e këndshme për meshkuj nga Ralph Lauren është aroma Polo Black e cila është bazuar në aromën e druve. Saktësisht kjo aromë është përpunuar nga mango, mandarina, sage, wormwood, pakuli, fara tonka, druri sandal dhe limoni. Aroma është shumë e këndshme, efikase dhe mahnit të gjithë që e nuhasin.

Detajet e produktit

3360377049444
100 Artikuj