Sete

Prada

Prada Women Miniature Gift Set 5 Pieces 40 ml

7 565 ,- Lekë

Kjo paketë për femra Prada përmban 5 Mini, Candy Florale, Candy Gloss, Candy, Woman EDP dhe Woman EDT. Për fansat besnikë të markave italiane Prada. Për njerëzit që duan të ndryshojnë shpesh parfumin.

Azzaro

Chrome Azzaro Set 59 ml

5 015 ,- Lekë

Një komplet fantastik 3 në 1.

Dy produkte me një çantë tualeti falas.

Për meshkujt që duan të duken simpatikë dhe joshëse.

Chrome nga Azzaro është një aromë agrume për meshkuj.

Chrome u lançua në vitin 1996.

Hunda pas kësaj arome është Gérard Haury.

Prada

Prada La Femme Gift Set 100 ml EDP + 8 ml EDP

13 175 ,- Lekë

La Femme L´Eau nga marka e njohur Prada është aromë e orientuar drejt luleve, për femra elegante.

Hapet me aromën e mandarinës dhe luleve tropikale, pastaj aroma mbyllet me tonet drunore.

Prada

Prada L'Homme EDT 100 ml + EDT Travel 8 ml

13 515 ,- Lekë

L'Homme Prada është një aromë moderne që kombinon përbërësit klasikë të Prada - qelibar dhe iris.

Ka edhe nota neroli, barbarozë dhe patchouli.

Karakteri i aromës përshkruhet si i ajrosur, i rezervuar dhe sfidues.

Notat e sipërme janë neroli, piper i zi, kardamon dhe farat e karotës; notat e mesme janë iris, manushaqe, barbarozë dhe mate; notat bazë janë amber,

kedri, pakuli dhe druri sandal.

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez Her EDT 50 + Hair 10ml

14 365 ,- Lekë

Një aromë atraktive lule-drurë për femra
Hapet me bozhure dhe trëndafila bullgar
Vazhdon me një zemër të zhytur në misk
Përfundon në bazë të kombinuar me vetiver, dru kedër dhe ekstrakt nga kedri i bardhë
Aromë afatgjatë dhe unike

Jimmy Choo

Jimmy Choo Set 50 ml

5 525 ,- Lekë

Set parfum dhe locion trupi per meshkuj.
Arome për meshkuj elegant, me stil dhe të sigurt, nga brendi Jimmy Choo.
U krijua në vitin 2014.

Prada

Prada Candy Kiss Gift Set 80 ml EDP + 30 ml EDP

13 175 ,- Lekë

Në vitin 2016 marka e njohur Prada krijoi parfumin për femra të quajtur Candy Kiss.

Ka një përbërje shumë interesante ku përfshihet vanilja, myshku dhe portokalli.

Është një aromë perfekte për femra që dëshirojnë që parfumi i tyre të qëndrojë gjatë.

Ralph Lauren

Ralph Lauren Travel Exlusive

10 115 ,- Lekë

Nje set fantastik Polo Black per meshkuj qe pelqejne te kujdesen per veten e tyre
Nje parfum + nje deodorant Ralph Lauren Polo Black qe mund ti merrni me vete kudo
Shtoni sharm dhe freski trupit tuaj me Ralph Lauren.

Polo Black nga Ralph Lauren është një aromë druresh për burra, lançuar në 2005.

Hunda pas kësaj arome është Pierre Negrin.

Armani

Giorgio Armani Code 2 Piece Gift Set for Her 150 ml

12 665 ,- Lekë

Kapni intimitetin dhe eksitimim e një takimi të ri të paharrueshëm me ARMANI CODE.

Parfumi i luleve hapet me një aromë sensuale të luleve të portokallit të ndërthurura me aroma të freskëta të xhenxhefilëve që i japin mundësi një

përkëdheljeje të një dru sandali me mjaltë .