Chrome Azzaro Set 59 ml Azzaro - rosso.shop
Azzaro

Chrome Azzaro Set 59 ml

5 015 ,- Lekë
me TVSH
Sasi

Një komplet fantastik 3 në 1.

Dy produkte me një çantë tualeti falas.

Për meshkujt që duan të duken simpatikë dhe joshëse.

Chrome nga Azzaro është një aromë agrume për meshkuj.

Chrome u lançua në vitin 1996.

Hunda pas kësaj arome është Gérard Haury.

Notat kryesore janë limoni, rozmarina, bergamota, neroli dhe ananasi; notat e mesme janë jasemini, ciklameni, myshku i dushkut dhe koriandër; notat bazë janë myshk, kedri, myshk i dushkut, druri i sandalit, kardamom, fasule tonka dhe palisandër brazilian.

Detajet e produktit

3351500959556
100 Artikuj