Armani Code EDT Armani - rosso.shop
Armani

Armani Code EDT

8 925 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një aromë joshëse për meshkujt.Armani Code është një përzierje seksuale me limon të freskët dhe bergamot të zbutur me lëkundjet e luleve të portokallit dhe të ngrohur me dru qetësues guaiac dhe fara tonka.

Kolonja parë orientale nga Giorgio Armani, Kodi i Armanit kombinon një koktel të citronit me erë bergamoti dhe limon me aroma të buta të pemëve të ullirit, të ngrohur me dru guaiac dhe fara tonka.

Armani Code nga Giorgio Armani është një aromë e qelibar me aromë për burra, lançua në 2004. Hunda pas kësaj arome është Antoine Lie.

Detajet e produktit

3360375006432
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3360372100515