Lista e produkteve sipas markës Azzaro

Azzaro

Azzaro Chrome EDT

9 265 ,- Lekë

Notat kryesore janë limoni, rozmarina, bergamota, neroli dhe ananasi; notat e mesme janë jasemini, ciklameni, myshk dushku dhe koriandër; notat bazë janë musk, kedri, myshk i dushkut, druri i sandalit, kardamom, fasule tonka dhe palisandër brazilian.

Azzaro

Azzaro Chrome Legend Men EDT

5 865 ,- Lekë

Chrome Legend nga Azzaro është një aromë Fruta Aromatike për meshkuj. Chrome Legend u lançua në vitin 2007. Chrome Legend u krijua nga Christophe Raynaud dhe Olivier Pescheux.

Azzaro

Azzaro Chrome Sport EDT

6 715 ,- Lekë

Zemra deh me bar të sapoprerë, nota ujore, xhenxhefil dhe oksigjen të pastër, ndërsa baza mbyll përbërjen me kedrin, qelibarin dhe myshkun e bardhë.

Azzaro

Azzaro Chrome United EDT

7 565 ,- Lekë

Notat kryesore të Azzaro Chrome United na freskojnë me nota agrume të bergamotit, të kombinuara me erëza (koriandër dhe piper Szechuan).
Në zemër qëndrojnë notat intensive të çajit të zi të ceylon dhe gjethes së vjollcës, të mbështetur në një bazë notash drunore të kedrit dhe myshkut të bardhë.
Aroma i dedikohet hedonistëve, njerëzve që pëlqejnë shoqërimin dhe argëtimin dhe të shijojnë kohën e kaluar me miqtë e vërtetë.

Azzaro

Chrome Azzaro Set 59 ml

5 015 ,- Lekë

Një komplet fantastik 3 në 1.

Dy produkte me një çantë tualeti falas.

Për meshkujt që duan të duken simpatikë dhe joshëse.

Chrome nga Azzaro është një aromë agrume për meshkuj.

Chrome u lançua në vitin 1996.

Hunda pas kësaj arome është Gérard Haury.

Azzaro

Decibel Azzaro EDT

5 865 ,- Lekë

Notat e sipërme janë jamballi, aldehidet dhe limoni amalfi; notat e mesme janë temjan dhe vjollcë; notat bazë janë fasule tonka, vanille dhe vetiver.