Azzaro Chrome United EDT Azzaro - rosso.shop
Azzaro

Azzaro Chrome United EDT

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore të Azzaro Chrome United na freskojnë me nota agrume të bergamotit, të kombinuara me erëza (koriandër dhe piper Szechuan).
Në zemër qëndrojnë notat intensive të çajit të zi të ceylon dhe gjethes së vjollcës, të mbështetur në një bazë notash drunore të kedrit dhe myshkut të bardhë.
Aroma i dedikohet hedonistëve, njerëzve që pëlqejnë shoqërimin dhe argëtimin dhe të shijojnë kohën e kaluar me miqtë e vërtetë.

Chrome United nga Azzaro është një aromë djegëse druri për meshkuj. Chrome United u lançua në vitin 2013. Hunda e kësaj arome është Richard Ibanez.

Detajet e produktit

3351500957712
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3351500957712