Lista e produkteve sipas markës Mancera

Mancera

Mancera Black Vanilla EDP

11 815 ,- Lekë

E zeza është e thellë dhe intensive. Vanilja e Madagaskarit lartëson fuqinë e saj në këtë përzierje me lule drunore. Një aromë hyjnore, e varur dhe diellore.

Mancera

Mancera Amber & Roses EDP

11 815 ,- Lekë

Shumë rrëshirë, thellësisht me lule dhe me myshk intensiv. Amber & Roses është një aromë për njerëzit e guximshëm dhe sensualë.

Mancera

Mancera Amber Fever EDP

11 815 ,- Lekë

Sensual dhe hipnotik, Amber Fever, do të lërë në lëkurën tuaj nënshkrimin e tij qelibar dhe lules. Je e paharruar, nata të përket ty!

Mancera

Mancera Aoud Black Candy EDP

11 815 ,- Lekë

Krijuesit e Mancera donin të krijonin një markë shumë perëndimore me intensitetin dhe përbërësit më të mirë të parfumeve arabe. Ky eau de parfum Aoud Black Candy ka nota jamballi i zi, nenexhik, trëndafili i çmuar, nota qelibar dhe myshku i bardhë sensual.

Mancera

Mancera Aoud Blue Notes EDP

11 815 ,- Lekë

Aoud Blue Notes nga Mancera është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Aoud Blue Notes u lançua në vitin 2015. Hunda e kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë nota frutash, limoni, nota jeshile, portokalli mandarin dhe bergamot; notat e mesme janë Vjollca, Rrënja e Orrisit, Trëndafili, Ylang-Ylang dhe Patchouli; notat bazë janë druri Guaiac, Lëkurë, Amber, Sandalwood dhe Vanilje Madagaskar.

Mancera

Mancera Aoud Café EDP

11 815 ,- Lekë

E pasur, por jo e ëmbël apo e rëndë, Aoud Café është një ud i rafinuar. Sekreti i saj? Një nga kafetë më komplekse dhe të pasura…

Mancera

Mancera Aoud Exclusif EDP

11 815 ,- Lekë

Oud dhe trëndafili në një valle me drurë, pikante dhe lëkurë. Një frymë që vjen nga gjetkë, një aromë epshore e frymëzuar nga një ritual me aromë stërgjyshore.

Mancera

Mancera Aoud Lemon Mint EDP

11 815 ,- Lekë

Aoud Lemon Mint nga Mancera është një aromë aromatike me dru për femra dhe meshkuj. Aoud Lemon Mint u lançua në vitin 2016.

Mancera

Mancera Aoud Line EDP

11 815 ,- Lekë

Notat kryesore janë agarwood (Oud), trëndafili turk dhe vanilja; notat e mesme janë dru tik, patchouli dhe sandalowood; notat bazë janë mjedër dhe qelibar.

Mancera

Mancera Aoud Vanille EDP

11 815 ,- Lekë

Aoud Vanille është një parfum popullor nga Mancera për femra dhe meshkuj dhe u publikua në vitin 2015. Aroma është e ëmbël-drurë.