Mancera Aoud Café EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Aoud Café EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

E pasur, por jo e ëmbël apo e rëndë, Aoud Café është një ud i rafinuar. Sekreti i saj? Një nga kafetë më komplekse dhe të pasura…

Aoud Café nga Mancera është një aromë Amber vanilje për femra dhe meshkuj. Aoud Café u lançua në vitin 2013. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë Rrush pa fara e zezë, Bergamot dhe Pjeshkë; notat e mesme janë kafe, qelibar dhe nota lulesh; notat bazë janë notat e drurit, notat e ëmbla dhe myshku i bardhë.

Detajet e produktit

3760265190126
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265190126