Mancera Aoud Vanille EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Aoud Vanille EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Aoud Vanille është një parfum popullor nga Mancera për femra dhe meshkuj dhe u publikua në vitin 2015. Aroma është e ëmbël-drurë.

Aoud Vanille nga Mancera është një aromë Amber vanilje për femra dhe meshkuj. Aoud Vanille u lançua në vitin 2015. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë Agarwood (Oud), Shafran, Piper i Zi dhe Kardamom; nota e mesme është nota lulesh; notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit, Druri Guaiac dhe Sandali.

Detajet e produktit

3760265190287
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265190287