Mancera Aoud S EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Aoud S EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

E nxehta dhe e ftohta konkurrojnë në këtë ud agrume me nota lëkure.

Aoud S nga Mancera është një aromë lulesh me Musk druri për femra. Aoud S u lançua në vitin 2011. Hunda e kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë karafil, kanellë dhe bergamot; notat e mesme janë Ylang-Ylang, Trëndafili, Jasemini dhe Vjollca; notat bazë janë Agarwood (Oud), Lëkurë dhe Musk i Bardhë.

Detajet e produktit

3760265190249
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265190249