Mancera  Black Vanilla EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Black Vanilla EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

E zeza është e thellë dhe intensive. Vanilja e Madagaskarit lartëson fuqinë e saj në këtë përzierje me lule drunore. Një aromë hyjnore, e varur dhe diellore.

Black Vanilla nga Mancera është një aromë me lule për femra dhe meshkuj. Vanilja e zezë u lançua në vitin 2017. Notat kryesore janë Rrush pa fara e zezë, Pjeshkë e bardhë, kokosi dhe bergamot kalabrezi; notat e mesme janë vjollca, jasemini egjiptian dhe trëndafili bullgar; notat bazë janë Vanilja e Madagaskarit dhe Musk i Bardhë.

Detajet e produktit

3760265191802
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265191802