Lista e produkteve sipas markës Mancera

Mancera

Mancera Black Gold EDP

11 815 ,- Lekë

Freski dhe forcë të bashkuara në një aromë misterioze dhe intensive. Një aromë e guximshme dhe elegante mashkullore.

Mancera

Mancera Black Line For Her EDP

11 815 ,- Lekë

Nota kryesore është nota pikante; notat e mesme janë trëndafili, patchouli, lëkura dhe qelibar; notat bazë janë druri guaiac, musk i bardhë dhe druri i sandalit.

Mancera

Mancera Cedrat Boise EDP

11 815 ,- Lekë

E gjallë dhe shkëlqyese, Cedrat Boise hapet me nota agrumesh, rrush pa fara të zeza dhe erëza dhe mbështetet në një zemër sensuale të gjetheve të jaseminit dhe paçulit. Silazhi i tij afatgjatë të mahnit me nota druri, vanilje, lëkurë dhe myshk.

Mancera

Mancera Choco Violette EDP

11 815 ,- Lekë

Është një aromë që ka një përzierje të ëmbël frutash të ndryshme të prekura nga një nuancë e butë vjollce dhe çokollatë. me notat e sipërme të bergamotit, portokallit, lajthisë, notat e zemrës së manushaqes, çokollatës së zezë dhe notat bazë të vaniljes, myshkut të bardhë.

Mancera

Mancera Crazy for Oud EDP

11 815 ,- Lekë

Një aromë oud që është absolutisht hyjnore, e bazuar në akordin - lules, pluhur - që bashkohet me një nuancë lëkure dhe vanilje. Një festë shqisore për të cilën do të çmenden dashamirët e udit.

Mancera

Mancera Gold Aoud EDP

11 815 ,- Lekë

Ari pohon pasurinë e tij dhe oudi shkëlqimin e tij me një udhëtim nëpër shkretëtirat e arta dhe të zjarrta arabe. Një aromë hipnotike për këtë ud, me nota druri dhe myzeqare.

Mancera

Mancera Gold Incense EDP

11 815 ,- Lekë

Një pasuri tingëlluese për një aromë të rafinuar, e bazuar në - trëndafili, manushaqe, temjan - nota që bashkohen me dru sandali dhe kafe. Një aromë magjepsëse dhe mistike.

Mancera

Mancera Gold Prestigium EDP

11 815 ,- Lekë

Gold Prestigium nga Mancera është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. Gold Prestigium u lançua në vitin 2016. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.