Mancera Aoud Black Candy EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Aoud Black Candy EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Krijuesit e Mancera donin të krijonin një markë shumë perëndimore me intensitetin dhe përbërësit më të mirë të parfumeve arabe. Ky eau de parfum Aoud Black Candy ka nota jamballi i zi, nenexhik, trëndafili i çmuar, nota qelibar dhe myshku i bardhë sensual.

Aoud Black Candy nga Mancera është një aromë Amber vanilje për femra dhe meshkuj. Aoud Black Candy u lançua në vitin 2012. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë jamballi dhe nenexhiku; notat e mesme janë Amber dhe Trëndafil; notat bazë janë notat e ëmbla dhe myshku i bardhë.

Detajet e produktit

3760265190041
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265190041