Azzaro Chrome Legend Men EDT Azzaro - rosso.shop
Azzaro

Azzaro Chrome Legend Men EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Chrome Legend nga Azzaro është një aromë Fruta Aromatike për meshkuj. Chrome Legend u lançua në vitin 2007. Chrome Legend u krijua nga Christophe Raynaud dhe Olivier Pescheux.

Chrome Legend nga Azzaro është një aromë Fruta Aromatike për meshkuj. Chrome Legend u lançua në vitin 2007. Chrome Legend u krijua nga Christophe Raynaud dhe Olivier Pescheux.

Detajet e produktit

3351500954261
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3351500954261