Gucci Guilty Black EDT Gucci - rosso.shop
Gucci

Gucci Guilty Black EDT

8 075 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Marka e njohur botërore Gucci sjell aromën orientale-lulesh për femra, Black Guilty.

Vjen në një shishe elegante të zezë me detaje joshëse të kuqe që simbolizojnë sensualitet.

Aroma e freskët hapet me aromën e frutave të kuqe dhe piper rozë.

Në brendësi gjejmë një përzierje me vjollcë, zambak uji, mjedër, pjeshkë, kurse në përfundim ndjehet në një kombinim i ngrohtë me qelibar dhe patchoulit.

Gucci Guilty Black Pour Femme nga Gucci është një aromë lulesh amber për femra, lançuar në vitin 2013. Hunda pas kësaj arome është Aurelien Guichard. Drejtoresha Kreative Frida Giannini vëren: “Këta personazhe na magjepsin pasi merren me një jetë të tyren. Ne jemi të etur për të ditur për kapitullin tjetër në historinë e tyre ndërsa ai shpaloset përmes Guilty Black ”.

Detajet e produktit

737052625980
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
737052626345