Prada L'Homme EDT 100 ml + EDT Travel 8 ml Prada - rosso.shop
Prada

Prada L'Homme EDT 100 ml + EDT Travel 8 ml

13 515 ,- Lekë
me TVSH

L'Homme Prada është një aromë moderne që kombinon përbërësit klasikë të Prada - qelibar dhe iris.

Ka edhe nota neroli, barbarozë dhe patchouli.

Karakteri i aromës përshkruhet si i ajrosur, i rezervuar dhe sfidues.

Notat e sipërme janë neroli, piper i zi, kardamon dhe farat e karotës; notat e mesme janë iris, manushaqe, barbarozë dhe mate; notat bazë janë amber,

kedri, pakuli dhe druri sandal.

Prada L'Homme nga Prada është një aromë druresh chypre për meshkuj, lançuar në vitin 2016. Hunda pas kësaj arome është Daniela (Roche) Andrier. Shtëpia e Prada lançoi La Femme Prada dhe L'Homme Prada në mes të 2016. "Çifti i të barabartëve" me aromë të re përfaqëson burrin dhe gruan që janë "ribashkuar në një vizion identik.

Detajet e produktit

8435137786718
100 Artikuj