Jean Paul Gaultier Le Male EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Le Male EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Le Male nga Jean Paul Gaultier është një aromë qelibar me shumë përbërës.

Notat e sipërme të këtij parfumi janë ato të livandës, nenexhikut, kardamomit, bergamotit dhe artemisias, notat e mesme janë ato të kanellës, luleve.

portokalli dhe kopër persian, notat bazë janë vanilje, fasule tonka, qelibar, dru sandali dhe kedri.

Le Male nga Jean Paul Gaultier është një aromë lulesh amber dhe fougere për burra e lançuar në 1995. Hunda pas kësaj arome është Francis Kurkdjian.Intensiv dhe i ndjeshëm, modern, dhe i qetë i ngrohtë, mashkullor dhe i butë. Le Male është një aromë magnetikisht tërheqëse e cila josh me veçantinë e saj; është ndërtuar mbi kontraste: tradicionale dhe të guximshme, të freskëta dhe të buta, të forta dhe sensuale, me një fjalë: absolutisht të parezistueshme për femrat.

Detajet e produktit

8435415012638
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423474778652