Mancera Wild Leather EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Wild Leather EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

E fortë, por delikate, seksi por e sofistikuar, Wild Leather është një aromë e krijuar për të kthyer kokën… butësisht. Një aromë e fuqishme dhe karizmatike.

Wild Leather nga Mancera është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. Wild Leather u lançua në vitin 2014. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale. Nota e sipërme është Bergamot Siçiliane; notat e mesme janë Patchouli, Trëndafili Bullgar dhe Vjollca; notat bazë janë lëkura, myshk lisi, druri Guaiac, Musk i Bardhë dhe Qelibar.

Detajet e produktit

3760265191246
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265191246