Lista e produkteve sipas markës Jimmy Choo

Jimmy Choo

Jimmy Choo Set 50 ml

5 525 ,- Lekë

Set parfum dhe locion trupi per meshkuj.
Arome për meshkuj elegant, me stil dhe të sigurt, nga brendi Jimmy Choo.
U krijua në vitin 2014.