Prada La Femme Gift Set 100 ml EDP + 8 ml EDP Prada - rosso.shop
Prada

Prada La Femme Gift Set 100 ml EDP + 8 ml EDP

13 175 ,- Lekë
me TVSH

La Femme L´Eau nga marka e njohur Prada është aromë e orientuar drejt luleve, për femra elegante.

Hapet me aromën e mandarinës dhe luleve tropikale, pastaj aroma mbyllet me tonet drunore.

Prada La Femme L'Eau nga Prada është një aromë lulesh amber për gratë, lançuar në vitin 2017. Hunda pas këtij aromë është Daniela (Roche) Andrier.

Detajet e produktit

8435137786725
100 Artikuj