Jean Paul Gaultier Le Beau EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Le Beau EDT

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Le Beau nga Jean Paul Gaultier është një parfum i nderuar i fasules tonka, druri i kokosit, i kombinuar me nota të freskëta të bergamotit. Një aromë e freskët, për meshkujt që priren të kërkojnë më të mirën tek vetja dhe të bëjnë të tjerët të ndihen mirë.

Le Beau nga Jean Paul Gaultier është një aromë druresh për burra. Kjo është një aromë e re, lançuar në vitin 2019. Le Beau u krijua nga Quentin Bisch dhe Sonia Constant.

Detajet e produktit

8435415017206
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415017206