Jean Paul Gaultier La Belle EDP Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier La Belle EDP

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë dardha dhe bergamoti; notat e mesme janë nota lulesh dhe lëkure; notat bazë janë vanilje, vetiver, amber dhe musk.

La Belle nga Jean Paul Gaultier është një aromë Amber Vanilje për gratë. Kjo është një aromë e re. La Belle u lançua në vitin 2019. La Belle u krijua nga Quentin Bisch dhe Sonia Constant.

Detajet e produktit

8435415017244
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415017237