Ralph Lauren Red EDT Ralph Lauren - rosso.shop
Ralph Lauren

Ralph Lauren Red EDT

8 075 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Ralph Lauren Polo Red është aromë për meshkuj që duan të tregojnë stilin dhe pasionin e tyre pa hezitim.

Përbërja unike është e pasur me erëza me një sasi pikante.

Në fillim ndjehen tonet me grejpfrut, boronicë, limon.

Brendësia përmban shafran, ndërsa në fund ndjehen tonet me qelibar, tonet drurore dhe kafe.

Polo Red nga Ralph Lauren është një aromë me erëza druri për burra, lançua në vitin 2013. Hunda pas kësaj arome është Olivier Gillotin. Edicioni i fundit nga shtëpia e Ralph Lauren i përket koleksionit të aromës për burra Polo i cili më në fund feston ngjyrën e kuqe të zjarrtë këtë vit. Polo RED shpallet si një aromë e egër dhe energjike e cila përfshin përbërës që përshtaten me ngjyrën e kuqe.

Detajet e produktit

3605970795139
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605970795139