Carolina Herrera 212 Party Fever EDT Carolina Herrera - rosso.shop
Carolina Herrera

Carolina Herrera 212 Party Fever EDT

8 075 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një përzierje sensuale e pijeve alkoolike dhe myshkut të kripur.

Vizualisht kameleonik dhe delikat, efekti i ylbertë i kromit i këtyre shisheve i shndërron ato në objekte të një lloji që marrin frymë risi, por mbi të gjitha, aromën e ndritshme të një nate vere.

Notat e sipërme janë liçi dhe manaferra; notat e mesme janë notat e detit dhe jasemini; notat bazë janë myshku, dru sandali dhe nota druri.

Nje arome me lule me lule per grate e reja qe e duan argetimin. Ju con ne nje vend ku dyshemeja e vallezimit eshte seksi dhe muzika eshte e cmendur. E embel, e fresket, e shijshme, e ndritshme, e bute dhe gjalleruese.

Detajet e produktit

8411061924099
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8411061924099