Oferta

Mancera

Mancera Roses Greedy EDP

11 815 ,- Lekë

Po kërkoni një trëndafil mjaft të sofistikuar për një të rritur, por shumë seksi për shtëpinë e pleqve? Mos kërkoni më larg se Roses Greedy.

Carolina Herrera

Carolina Herrera 212 Party Fever EDT

8 075 ,- Lekë

Një përzierje sensuale e pijeve alkoolike dhe myshkut të kripur.

Vizualisht kameleonik dhe delikat, efekti i ylbertë i kromit i këtyre shisheve i shndërron ato në objekte të një lloji që marrin frymë risi, por mbi të gjitha, aromën e ndritshme të një nate vere.

Notat e sipërme janë liçi dhe manaferra; notat e mesme janë notat e detit dhe jasemini; notat bazë janë myshku, dru sandali dhe nota druri.

Hugo Boss

Hugo Boss The Scent Women EDT

6 715 ,- Lekë

Parfumi më i fundit i koleksionit Hugo Boss hapet me nuanca të lëngshme dhe kadifeje të pjeshkës së kombinuar me lule freesia në notat kryesore. Zemra bazohet në osmanthus, i famshëm për aromën e kajsisë, ndërsa tharja përmban kakao të pjekur, e cila thellon përbërjen dhe siguron një notë më të errët dhe një kthesë karakteristike gustator.

Valentino

Valentino Born in Roma Uomo EDT

12 325 ,- Lekë

Valentino Uomo Born in Roma nga Valentino është një aromë djegëse druri për meshkuj. Valentino Uomo Born in Roma u lançua në vitin 2019. Valentino Uomo Born in Roma u krijua nga Antoine Maisondieu dhe Guillaume Flavigny. Notat kryesore janë nota minerale, gjethe vjollce dhe kripë; notat e mesme janë xhenxhefil dhe sherebelë; notat bazë janë nota druri dhe vetiver.