Versace Dylan Blue Pour Femme EDP Versace - rosso.shop
Versace

Versace Dylan Blue Pour Femme EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Parfumi efikas dedikuar femrave nga Versace Dylan Blue është bazuar në aromë të luleve dhe frutave dhe është shumë i këndshëm.

Ky parfum saktësisht është përpunuar prej rrushit të zi, mollës, tërfilit, gjethes shiso, trëndafilit, jasminës, pjeshkës, petaleve, drurit të bardhë, myshkut dhe patchoulit.

Të gjithë këta përbërës në bashkëpunim mundësojnë që parfumi të posedojë aromë të pa rezistueshme e cila zgjat për një kohë të gjatë.

Versace Pour Femme Dylan Blue nga Versace është një aromë me lule frutash për gratë, lançuar në vitin 2017. Hunda pas këtij aromë është Calice Becker. Përbërja me lule-fruta-druri është konceptuar në mënyrë që epitetet e veçantisë, forcës, sensualitetit dhe elegancës të përfaqësohen nga notat e sipërme, të mesme dhe bazë të aromës. "Dylan Blue pour femme është haraçi im për feminitetin dhe kështu krijova një aromë të fortë, sensuale por të rafinuar për një grua që e njeh fuqinë e saj." - Donatella Versace.

Detajet e produktit

8011003839117
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8011003839117