Armani Si Fiori EDP Armani - rosso.shop
Armani

Armani Si Fiori EDP

11 475 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Parfum unik nga marka italiane Armani i dizajnuar posaçërisht për të theksuar sharmin natyral të femrave & për t'i ndihmuar ato të ndjehen joshëse.

Ka një aromë të këndshme falë përbërësve si: neroli, mandarina, patchouli, trëndafili, vanilja dhe myshku i bardhë.

Ngjallni ndjenja të pa përjetuara më parë me parfumin ideal.

Armani Sì Fiori u lancua në mars 2019. Parfumi i ri ju fton të shprehni natyrën tuaj të vërtetë të të qenit vetvetja në këtë xhungël të rrokaqiejve. Armani Si promovon vetëbesim dhe besim në veten tuaj. Përbërja riinterpreton temën chypre të origjinalit, duke luajtur rreth notës së nerolit, luleve të bardha të Mesdheut. Aroma e zemrës chypre-neroli është krijuar nga parfumierja Julie Masse.

Detajet e produktit

3614272508835
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3614272508835