Lancome Nuit Tresor For Her EDP Lancome - rosso.shop
Lancome

Lancome Nuit Tresor For Her EDP

12 665 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Përbërja shpallet si një afrodiziak gustator dhe një ilaç dashurie i krijuar nga parfumerët Christophe Raynaud dhe Amandine Marie.
Ai supozohet se përshkruan anën e errët të trëndafilit dhe përzien notat e trëndafilit të zi me absolutin e orkidës së vaniljes Tahitiane.
Ka edhe akorde të temjanit natyral, papirusit, patchouli dhe litchi praline të shtuara në përzierje.

La Nuit Tresor nga Lancome është një aromë amber vanilje për gratë. La Nuit Tresor u lançua në vitin 2015. La Nuit Tresor u krijua nga Christophe Raynaud dhe Amandine Clerc-Marie.

Detajet e produktit

3605533315347
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605533315347