Jean Paul Gaultier Ultra Male Intense EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Ultra Male Intense EDT

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Ajo hapet me nota agrume të bergamotit, së bashku me dardhën me lëng, livando të zezë dhe nenexhik.
Zemra përfshin erëza qimnon dhe kanellë, me sherebelë aromatike.
Baza përbëhet nga vanilje e zezë, qelibar dhe drurë.

Ultra Male nga Jean Paul Gaultier është një aromë amber fougere për meshkuj. Ultra Male u lançua në vitin 2015. Hunda e kësaj arome është Francis Kurkdjian.Aroma është një riinterpretim ose version i përmirësuar i origjinalit popullor Le Male nga viti 1995. Ultra Male, e shpallur si mashkullore, intensive, joshëse dhe në të njëjtën kohë delikate, supozohet se është ndërtuar në kontrast notash dhe është një version më pikant i origjinalit.

Detajet e produktit

3423474786350
99 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423474786152