Versace Eros Flame EDP Versace - rosso.shop
Versace

Versace Eros Flame EDP

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Eros Flame është një aromë e drurëve & pikante për meshkuj.

Aroma e tij përbëhet nga limoni, mandarina, agrumet kuinto, rozmarina, trëndafili, kedri, patchouli, farat tonka, vanilja e ëmbël, druri i sandalit, myshku i lisit dhe ''geraniums''.

Aromë e qëlluar për meshkuj pasionant dhe të fuqishëm nga marka Versace.

Koncepti bazohet në një interpretim të dashurisë pasionante, të tregtuar si një aromë për një "njeri të fortë, pasionant, të sigurt në vetvete, i cili është thellësisht në kontakt me emocionet e tij". Eros Flame nga Versace është një aromë me erëza druri për burra, lançuar në vitin 2018. Kjo është një aromë e re. Hunda pas këtij aromë është Olivier Pescheux. Versace Eros Flame, është një krah i Erosit origjinal mashkullor nga viti 2012. Ndërsa shtylla është një aromë-fougère, aroma e re shkon në një drejtim krejtësisht të ndryshëm me marrëveshje agrume, pikante, druri dhe qelibari, të përshkruara si "të ftohta dhe të nxehta" , e ëmbël dhe pikante, dritë dhe hije ".

Detajet e produktit

8011003845347
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8011003845347