Guerlain L'Homme Ideal Cologne EDT Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain L'Homme Ideal Cologne EDT

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Përbërja L'Homme Ideal Cologne kombinon energjinë e agrumeve me sharmin e bajames së freskët dhe mashkullorinë e vetiverit dhe myshkut.
Aroma është një agrume - drunore. Ajo hapet me portokall, bergamot, piper rozë dhe grejpfrut. Bajamet e freskëta përzihen me neroli në zemër, ndërsa bazamenti kombinon myshkun e bardhë të lehtë dhe vetiverin e fortë.

L'Homme Ideal Cologne nga Guerlain është një aromë druresh për meshkuj. L'Homme Ideal Cologne u lançua në vitin 2015. Hunda pas kësaj arome është Thierry Wasser.

Detajet e produktit

3346470302303
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470302303