Alexander Mcqueen EDP Alexander Mcqueen - rosso.shop
Alexander Mcqueen

Alexander Mcqueen EDP

7 225 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

McQueen është një aromë e freskët e luleve, dizajnuar për gjininë femërore.

Kompozicioni kombinohet nga notat e freskëta të piperit rozë/të zi, tuberozës, jasminës, y-lang dhe vetiverit. 

McQueen, merr një frymë të cilësisë së mirë dhe i jep një arkitekturë mahnitëse moderne.

Shënimet me lule të lulëzimit të natës tani janë të buta dhe misterioze, por urdhëruese si kurrë më parë.

Ato janë të rrumbullakosura dhe të pasura, por kurrë të pasura, duke lejuar që risia e sigurt të pohojë veten. "

McQueen EDP është një version më i lehtë, më pluhur dhe më i përballueshëm i aromës së re, i disponueshëm nga fundi i korrikut 2016 në Selfridges.

Detajet e produktit

737052989112
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
737052989112