Armani Acqua Di Gio' EDT Pour Homme Armani - rosso.shop
Armani

Armani Acqua Di Gio' EDT Pour Homme

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Acqua Di Gio është një aromë atraktive për meshkuj nga brendi i njohur Giorgio Armani.

Kjo fragrancë afatgjate hapet me bozhure, ananas, vodka, lule vjollcë, pjeshkë, gjethe banane dhe limon.

Në brendësi përmban zambak, jasemini, fresia, zymbyl, ylang-ylang dhe zambak lugine, kurse baza është kombinuar me rrëshirë styrax, dru kedri,

qelibar, myshk, dru sandal. 

Acqua di Gio nga Giorgio Armani është një aromë ujore për burra e cila u lançua në vitin 1996. Acqua di Gio u krijua nga Alberto Morillas, Annick Menardo dhe Christian Dussoulier. Frymëzuar nga bukuria e Pantellerie, ku ai kaloi pushimet e tij, Armani krijoi aromën e Aqua di Gio për burra dhe gra. Aroma për burrat është një aromë lirie, plot erë dhe ujë. Përbërja është ndërtuar nga një harmoni e përsosur e notave të ëmbla dhe të kripura të ujit të detit dhe nuancave të ngrohtësisë me diell në lëkurën tuaj. Aqua di Gio është plot me diell përvëlues mesdhetar.

Detajet e produktit

3360372058878
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3360372058878