Jean Paul Gaultier Classique Betty Boop Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Classique Betty Boop

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Ajo hapet me notat e lëvozhgës së limonit dhe xhenxhefilit, diademës, jaseminit dhe nuancat e luleve të portokallit i japin kuptim zemrës së parfumit.

Nje edicion i limituar dhe special i fragrances me popullore nga Jean Paul Gaultier. Eshte frymezuar nga personazhet e filmave vizatimor (Olivia).

Detajet e produktit

3423474720453
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423474720453