Jean Paul Gaultier Le Male Intense Essence de Parfum Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Le Male Intense Essence de Parfum

9 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Le Male Essence de Parfum nga Jean Paul Gaultier është një aromë me qelibar dhe lule aromatike për meshkuj.

Notat e sipërme janë ato të bergamotit, kardamomit, piperit dhe artemisias.

Notat e mesme janë ato prej lëkure, livando, kanellë dhe dru sandali.

Notat bazë janë vanilja, kumarina, kedri, vetiveri, paçuli, qelibar, myshku dhe kostusi.

Le Male Essence de Parfum nga Jean Paul Gaultier është një aromë lulesh amber dhe fougere për burra, lançuar në vitin 2016. Hunda pas këtij aromë është Quentin Bisch. Jean Paul Gaultier rizbulon aromat e tij më të njohura Le Male dhe Classique në bashkëpunim me Puig, duke i kthyer ato në krijime "Belle Parfumerie" me një prekje të re të sofistikimit. Les Essences de Parfum përfshijnë kompozime të reja në përqendrimin EDP, të ofruara në shishe të reja ende në formën e bustit mashkull dhe femër.

Detajet e produktit

712478333398
99 Artikuj

Referencat specifike

ean13
712478333398