Armani Si Intense EDP Armani - rosso.shop
Armani

Armani Si Intense EDP

17 765 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Sì Intense nga Giorgio Armani përfshin energjinë e vetëbesimit që karakterizon një grua si: dinamike, femërore dhe të lirë.

Ai përfshin feminitet të papërmbajtshëm modern, i cili është prizmi i kësaj aromë të re intensive dhe fiton ajër të rafinuar, joshës.

Bazuar në një kombinim të notave, Giorgio Shkëlqimi i notave dhe aromave për Sì Intense zhvillohet në aromën e notave hyrëse të frutave, përfshirë rrush pa fara i zi.

Notat e mesme me lule dhe bimë përzihen me trëndafilin turk, ndërsa notat e thella balsamike dhe drunore japin përshtypjen e benzoinës dhe

patchoulit.

Armani Sì Intense 2021 klasifikohet si një aromë lules orientale. Intense eshte parfumi i femres sensuale dhe te rafinuar.

Detajet e produktit

3605522035300
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605522035300