Guerlain Cologne DU 68 EDT Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain Cologne DU 68 EDT

11 475 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një aromë që është projektuar për t'u shijuar me aplikime liberale, Cologne du 68 është një përzierje aromatike agrumesh, e cila është gjallëruese. Një parfum pa gjini, Cologne du 68 përmban një hapje të mprehtë agrumesh një shpërthim i shijshëm i bergamotit, mandarinës, portokallit petitgrain dhe luleve të portokallit.  Mprehtësia zbutet nga lulet zgjuese duke përfshirë jaseminin, freezinë, frangipane, iris, ylang dhe trëndafil. Është përzier në mënyrë të përpiktë për t'u martuar me aspektet më të mprehta me lulet, në mënyrë që të mbetet me vendosmëri uniseks. Akordet aromatike jeshile me vaj rozmarine dhe sherebelë arrijnë të rrumbullakosin përbërjen, duke e pajisur atë me një atmosferë paksa tokësore, viridecente.

Cologne du 68 nga Guerlain është një aromë citrus për femra dhe meshkuj. Cologne du 68 u lançua në vitin 2006. Hunda pas kësaj arome është Sophie Labbe.

Detajet e produktit

3346470106666
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470106666