Versace Eros Pour Femme EDP Versace - rosso.shop
Versace

Versace Eros Pour Femme EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Eros Pour Femme nga Versace është një aromë lulesh me myshk druri për femra. Eros Pour Femme u lançua në vitin 2014. Eros Pour Femme u krijua nga Alberto Morillas, Olivier Cresp dhe Nathalie Lorson. Notat kryesore janë limoni sicilian, shegë dhe bergamot kalabrezi; notat e mesme janë Lulja e Limonit, Jasemini Sambac, Jasemini dhe Bozhure; Notat bazë janë Musk, Ambroxan, Nota Woodsy dhe Druri i Sandalit.

Versace po lançon aromën e re për femra si një shtesë në edicionin popullor për meshkuj Eros nga viti 2012. Versace Eros Pour Femme mbërrin në raftet e parfumerive në Itali në dhjetor 2014 si joshëse aromatike e Zotit të dashurisë - Eros. Aroma e grave në një flakon ngjyrë ari magjepsëse është nënshkruar nga parfumerët e kompanisë Firmenich Alberto Morillas, Olivier Cresp dhe Nathalie Lorson të cilët kanë punuar së bashku në krijimin e përbërjes së re.

Detajet e produktit

8011003823536
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8011003823536