Montale Dark Purple EDP Montale - rosso.shop
Montale

Montale Dark Purple EDP

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Dark Purple është një aromë joshëse femërore, e përbërë nga nota lulesh marramendëse me një notë të lartë të kumbullës dhe portokallit dhe bazën e errët prej dheu të patchoulit.

Dark Purple nga Montale është një aromë me lule qelibar për femra. Dark Purple u lançua në vitin 2011. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

Detajet e produktit

3760260450096
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760260450096