Montale Intense Cherry EDP Montale - rosso.shop
Montale

Montale Intense Cherry EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë vishnja dhe bergamot; notat e mesme janë Jasemini dhe petalet e trëndafilit; notat bazë janë musk, vanilje dhe druri i sandalit.

Intense Cherry nga Montale është një aromë me lule me fruta për femra dhe meshkuj. Intense Cherry u lançua në vitin 2017. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

Detajet e produktit

3760260454483
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760260454483