Montale Arabians Tonka EDP Montale - rosso.shop
Montale

Montale Arabians Tonka EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë shafrani dhe bergamoti; notat e mesme janë agarwood (Oud) dhe trëndafili bullgar; notat bazë janë kallami i sheqerit, fasulja tonka, qelibar, myshku i bardhë dhe myshqet e lisit.

Arabians Tonka nga Montale është një aromë druresh amber për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re. Arabians Tonka u lançua në vitin 2019.

Detajet e produktit

3760260457354
97 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760260457354