Mancera Lemon Line EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Lemon Line EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një kolonjë: agrume, livando dhe myshk lisi. Një dëshmi e fuqisë energjike dhe sensuale të agrumeve, Limon Line dëshmon se thjeshtësia mund të jetë tepër seksi.

Lemon Line nga Mancera është një aromë Aromatike Citrus për femra dhe meshkuj. Lemon Line u lançua në vitin 2014. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë limoni, livando dhe portokalli; notat e mesme janë Geranium, Lule të Bardha dhe Amber; notat bazë janë myshk lisi dhe myshk i bardhë.

Detajet e produktit

3760265190645
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265190645