Montale Starry Nights Tester EDP Montale - rosso.shop
Montale

Montale Starry Nights Tester EDP

10 965 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Starry Night nga Montale është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Starry Night u lançua në vitin 2015. Hunda e kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë Molla, Bergamoti dhe Limoni; notat e mesme janë trëndafili, patchouli dhe jasemini; notat bazë janë Musk i Bardhë, Nota pluhur dhe Amber.

Shkëlqen si një yll, Bergamoti nga Kalabria ndriçon rrugën drejt një zemre lulesh të trëndafilit bullgar dhe jaseminit egjiptian të fuqizuar nga notat orientale të Patchouli nga Sumatra dhe lë një sillazh të ngrohtë të Muskut të Bardhë Sensual dhe Notave Pluhur.

Detajet e produktit

3760260452069
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760260452069