Montale Bengal Oud Tester EDP Montale - rosso.shop
Montale

Montale Bengal Oud Tester EDP

10 965 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Bengal Oud nga Montale është një aromë Woody Floral Musk për femra dhe meshkuj. Bengal Oud u lançua në vitin 2019. Notat kryesore janë Agarwood (Oud), Bergamot dhe Portokalli e hidhur; notat e mesme janë lëkura, trëndafili bullgar, irisi, paçuli dhe jasemini egjiptian; Notat bazë janë Vetiver Haitian, Musk i Bardhë, Druri i Sandalit, Kedri dhe Amberi.

Një lëkurë e egër dhe delikate, e rrethuar nga mistere, e errët dhe shtazore. Një lojë e kontrasteve delikate midis dyshes - lëkurë, oud - dhe sensualitetit të notave të lagura të një xhungleje të harlisur. Thjesht magjepsëse!

Detajet e produktit

3760260457194
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760260457194