Montale Arabians EDP Montale - rosso.shop
Montale

Montale Arabians EDP

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Arabians nga Montale është një aromë qelibar për femra dhe meshkuj. Arabians u lançua në vitin 2017. Notat kryesore janë kardamom, livando dhe trumzë e kuqe; notat e mesme janë trëndafili, paçuli dhe vetiver; notat bazë janë Agarwood (Oud), Lëkurë, Ambergris dhe Musk.

Një aromë e fuqishme orientale e frymëzuar nga «Mbreti i Shkretëtirës»: Kali Arab. Livando, lëkure, trumzë e kuqe, kardamom, patçuli, aud malajzian, vetiver, trëndafil, qelibar dhe myshku i kafshëve: karizëm dhe mister për një parfum unisex në sillimin e një mbreti elegant.

Detajet e produktit

3760260455770
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760260455770