Ck Eternity Air Man EDT Calvin Klein - rosso.shop
Calvin Klein

Ck Eternity Air Man EDT

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë notat e detit, notat ozonike, manaferrat e dëllinjës dhe portokalli mandarin; notat e mesme janë livando, mollë jeshile dhe gjethe manushaqe; notat bazë janë alga deti, ambergris dhe patchouli.

Eternity Air For Men nga Calvin Klein është një aromë fougere për meshkuj. Eternity Air For Men u lançua në vitin 2018.

Detajet e produktit

3614224871284
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3614224871284