Armani Stronger With You EDT Armani - rosso.shop
Armani

Armani Stronger With You EDT

8 925 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë kardamom, piper rozë, gjethe manushaqe dhe nenexhik; notat e mesme janë ananasi, pjepri, sherebela, kanella dhe livando; notat bazë janë vanilja, gështenja, dru qelibari, pisha dhe druri guaiac.

Emporio Armani Stronger With You nga Giorgio Armani është një fragrancë aromatike fougere për meshkuj, lançuar në vitin 2017. Krijuesi i kësaj arome është Cecile Matton.

Detajet e produktit

29859000061
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605522040281